Ландшафтна архітектура

садово-паркова та ландшафтна архітектура Черкащини

Цей сайт створювався з метою подолання інформаційного вакууму відносно існуючих та забутих пам'яток ландшафтної архітектури Черкащини.

На початок досліджень була відома незначна кількість пам'яток, мабуть лише ті, які мали статус пам'яток архітектури. На цей час вже відомо більше 300 об'єктів садово-паркового мистецтва XVII-XX століть і число їх постійно збільшується.

Проект загалом має пізнавальний характер і не є енциклопедією з ландшафтної архітектури Черкащини. Це лише малий крок до подальших досліджень та аналітичних роздумів, які маю надію, в свою чергу створять нові перспективи взаємних стосунків та співпраці, сприятиме розвитку туризму та мистецтва, стане комунікативним елементом між архітекторами, краєзнавцями, істориками, митцями і людьми, яким це не байдуже.

За допомогу у підготовці матеріалу розміщеного на сайті, щиро дякую людям, які є патріотами свого краю.

Технічні негаразди

Доброго дня! Зразу прошу вибачення за той потік спаму що йшов з сайту протягом останнього часу особливо по RSS. атакували спамери кляті:) Тому поки що можливість коментувати дописи відключена. У кого є бажання спілкуватись, прошу до електронної пошти, скайпу, телефонів, та інших методів зв'язку розміщених на сайті.

Відносно роботи сайту, дійсно, зараз мало додається матеріалу, тому що головні зусилля прикладаю на довершення свого дослідження. Як тільки дослідження будуть написані, то я їх буду поступово публікувати на цьому сайті. А поки, те що є. Можливо скоро, навіть скоріше :)

Для “затравки” знайдено декілька нових, зовсім не відомих,ну зовсім, і матеріал по них можливо з'явиться скоро.

Перший після падіння

Перша новина після падіння сайту, він почав працювати!

Сталось багато чого різного, але маю надію, що всеж таке не просте потрясіння для сайту принесе і користі. Змінилось оформлення сторінок, сминилась дещо структура, як тільки з'явиться можливість, будуть додано нових об'єктів.

Поки що, УВАГА, матеріал на сайті не повний, невистачає фотографій, які будуть розміщенні після того як таможня хостинг-провайдер дасть “добро”

Добро Є! Всі фото на сайті. Скоро буде новий матеріал.

Допоможіть дитячому конкурсу

Доброго дня Шановні!

Звертаюсь до Вас з проханням допомоги І-му обласному конкурсу з образотворчого мистецтва для талановитих дітей та молоді “Таланти твої, Черкащино”.

Обласна громадська організація “Світовид” ініціювала проведення конкурсу з образотворчого мистецтва “Таланти твої, Черкащино”. Конкурс створений з метою об'єднання талановитої молоді навколо любові до рідного краю, глибокого пізнання історії, мистецтва та культури українського народу.

Це єдиний дитячий обласний конкурс мистецького спрямування!

Перший етап успішно пройшов в Черкаському обласному краєзнавчому музеї, участь взяли 93 молоді митці віком від 10 до 21 року, члени журі визначили 51 фіналіста другого туру.

Другий тур проходитиме на туристичній базі “Придніпровська” с. Чапаєвка, 25-26 червня 2009 року. Пленер для учасників, екскурсії, урочисте нагородження лауреатів та володаря Гран-прі конкурсу, вручення цінних призів та подарунків фіналістам все це програма подій нашого конкурсу “Таланти твої Черкащино”.

Ви можете зробити подарунок фірмової продукції переможцям конкурсу!

Уповноважені представники підприємств, організацій та установ запрошуються на оцінювання художніх робіт та визначення заохочувальних відзнак фіналістів конкурсу.

Також допомогти у реалізації масштабного проекту “ТАЛАНТИ ТВОЇ, ЧЕРКАЩИНО” Ви можете зробивши благодійний внесок на рахунок:

Одержувач платежу- Черкаська обласна громадська організація “Світовид”
Черкаське ГРУ Приватбанку в м. Черкаси
МФО - 354347
Код банку - 22792510
ЄДРПОУ - 36196511
Р/р - 26003060190668
Призначення платежу — благодійний внесок

Отримати прес-реліз у вигляді PDF-файлу для друку

сайт громадської організації Світовид

З Повагою, Федір Гонца

Older entries >>


Парк дня

talne

8 І насадив Господь Бог рай ув Едені на сході, і там осадив людину, що її Він створив.
9 І зростив Господь Бог із землі кожне дерево, принадне на вигляд і на їжу смачне, і дерево життя посеред раю, і дерево Пізнання добра і зла.
15 І взяв Господь Бог людину, і в еденському раї вмістив був її, щоб порала його та його доглядала.

Біблія. Книга Буття (2:8-15)
переклад Івана Огієнко

~~DISCUSSION:off~~


thumbnail thumbnail thumbnail thumbnail


Цікаве одним рядком

  follow me on Twitter

  Контакти

  Автор проекту:
  Гонца Федір Анатолійович
  - архітектор, науковець.
  Більше інформації доступно тут


  Для швидкого internet-зв'язку використайте Skype

  Skype Me™!

  телефон

  +380 50 538 24 89 (MTC)

  +380 93 654 22 24 (Life)

  Gtalk fedir.gontsa

  e-mail

  http://supergarden.org.ua/